Koncert Świąteczny

16 stycznia w naszym w kościele parafialnym odbył się Koncert Świąteczno – Noworoczny, przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Na tle scenerii naszego kościoła,  pięknie wykonanych kolęd, pastorałek oraz świątecznych piosenek, mogliśmy po raz kolejny przeżywać historię narodzin Bożego Syna. Śpiew najmłodszych uczniów, solistów, chórzystów z akompaniamentem  różnych instrumentów muzycznych, dostarczył nam wielu wspaniałych przeżyć i wzruszeń.

Trudno jest  wymienić wszystkich uczestników koncertu, których było bardzo wielu, ale wszystkim, którzy wzięli w nim udział, serdecznie dziękujemy.

DSC_0161

Szczególne podziękowania dla Pań, J. Kukli, K. Głowackiej-Bieszczad, które przygotowały oprawę muzyczną koncertu oraz Pań: M. Mańki, B. Goleń-Świgoń, A. Granatyr-Spychały, B. Skrzypiec, A. Tużnik, które przygotowały do występu naszych najmłodszych uczestników. Dziękujemy również Panu S. Szczęchowi za wsparcie muzyczne naszego koncertu.

Całość koncertu uświetnili swoim występem nasi absolwenci; Agata Foltyn, Mikołaj Poloczek oraz Franek Kukla.

Szczególnie serdeczne podziękowania za poświęcony nam czas i pomoc w obsłudze technicznej przedstawienia składamy Pani M. Kaszy, Panu D. Pawełkowi, Pani M. Zorembskiej, Państwu Helios oraz naszej absolwentce D. Skaźnik

Księdzu Proboszczowi G. Stephanowi dziękujemy za możliwość zaprezentowania koncertu w naszym kościele parafialnym.

Tradycyjnie koncert zakończyła pani Dyrektor Jolanta Rudka składając  życzenia świąteczno – noworoczne wszystkim zaproszonym gościom, rodzicom,  dziadkom i dzieciom.

Zdjęcia: B. Skrzypiec, M. Helios

Album zdjęć tutaj