Uczniowie naszej szkoły w koncercie „Kolędowo i świątecznie” na rzecz Hospicjum

Od 2006 roku nasza szkoła jest w stałym kontakcie z wolontariuszami  pszczyńskiego Hospicjum Św. Ojca Pio. Uczniowie poznają cel i różne formy działalności, w ramach opieki hospicyjnej. W miarę naszych możliwości,  wspieramy to wielkie dzieło.

5 stycznia uczniowie i absolwenci naszej szkoły  wzięli udział w koncercie „Kolędowo i świątecznie”,  dedykowanym wszystkim, którzy wspierają działalność Hospicjum. Podczas koncertu nasze uczennice, Karolina i Martyna Olszowiec z koleżankami, zaśpiewały „Pastorałkę anielską”, a  Julia Biela zaprezentowała piosenkę świąteczną  „Sianko na stół „.

W czasie koncertu na gitarze towarzyszył wokalistom nasz absolwent, Łukasz Bielecki. Mogliśmy usłyszeć również  piękne wykonanie kolędy „Cicha noc” przez Patrycję Sołtys, także naszą absolwentkę.

BeFunky Collage