XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Wiśle Wielkiej

Jak co roku laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich w Wiśle Wielkiej. Tym razem udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim wzięli:

- Sonia Szłapa z klasy I a, która recytowała wiersz Barbary Ciecierskiej „Bal motyli”,

- Karolina Olszowiec z klasy III b, która recytowała wiersz Juliana Tuwima „Mowa ptaków”,

- Natalia Jabcoń z klasy III a, która recytowała wiersz Hanny Łochockiej „Rak czupirak i rybka złośnica”.

I jak co roku uczniowie naszej szkoły pięknie zaprezentowali się i odnieśli sukcesy. W kategorii klas II-III Karolina Olszowiec zajęła III miejsce, a Natalia Jabcoń zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Fotor042923254

3 myśli nt. „XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Wiśle Wielkiej”

  1. Gratuluję. Pięknie reprezentujecie naszą szkołę.BRAWO!!!!!!!Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.