Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

WP_000336

Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na spotkanie z ukochanymi Dziadkami. Przygotowały na ten szczególny dzień program artystyczny: przedstawienie jasełkowe oraz wiersze i wierszyki, piosenki, tańce. Po części oficjalnej można było w końcu uściskać swoją Babcię i Dziadka wręczając samodzielnie przygotowaną niespodziankę oraz spędzić z nimi parę chwil na kolankach. Czas szybko mijał, ale pozostały wspomnienia oraz pamiątkowe zdjęcia. Zapraszam do ich obejrzenia w galerii. Gorące podziękowania dla wszystkich rodziców zaangażowanych w przygotowanie słodkich niespodzianek.

Konkurs przyrodniczy „Znam polskie parki narodowe”

W piątek 10 stycznia, uczniowie klas V i VI, którzy otrzymali na semestr oceny bardzo dobre z przyrody, wzięli udział w konkursie ze znajomości polskich parków narodowych. Uczniowie wykazali się dużą znajomością parków narodowych (symbole parków, powierzchnie, daty utworzenia, charakterystyczne rośliny i zwierzęta). Trójka najlepszych uczniów będzie reprezentować szkołę w międzyszkolnym konkursie o parkach narodowych, który odbędzie się w lutym. A oto wyniki:

I miejsce Julia Wagner 44 pkt

II miejsce Aleksandra Paliczka 42 pkt

III miejsce Hanna Loska 37,5 pkt

Gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursie międzyszkolnym!
IMGP1748
Adam Baker CC BY 2.0