Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

7 grudnia 2012 r. zorganizowane zostały po raz szósty Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Celem zawodów jest popularyzacja gry, podtrzymywanie wieloletnich tradycji tej dyscypliny sportowej w naszej szkole oraz zachęcenia uczniów do uczęszczania na pozalekcyjne zajęcia tenisa stołowego w naszej szkole prowadzone przez trenera p. Zbigniewa Halamę. W zawodach wzięło udział 18 uczniów.

Po zaciętej rywalizacji wyniki klasyfikacji końcowej były następujące:

Dziewczęta kl. IV:

1. miejsce – Staroń Wiktoria
  2. miejsce – Nosek Agnieszka
  3. miejsce – Walasik Justyna
  4. miejsce – Szymik Wiktoria

Dziewczęta kl. V – VI:

1. miejsce – Kłapyta Zofia
  2. miejsce – Śleziona Karolina
  3. miejsce – Walasik Agata

Dalsze miejsca zajęły: Goldman Monika, Wagner Julia, Palica Natalia i Poleś Natalia.

Chłopcy kl. I – IV:

1. miejsce – Szymura Maciej
  2. miejsce – Mazur Szymon
  3. miejsce – Olejarczyk Jakub
  4. miejsce Ryguła Darek

Chłopcy kl. V – VI:

1. miejsce – Mazur Wojciech
  2. miejsce –  Wiencek Robert
  3. miejsce – Uliasz Mateusz

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom życzymy rozwijania zamiłowania do gry w tenisa stołowego.  Panu Zbyszkowi składamy serdeczne podziękowania za organizację i poprowadzenie zawodów.

Wszystkich uczniów zapraszamy na zajęcia tenisa stołowego w naszej szkole w piątki od godz. 15.15