Skarby jesieni

W klasie Ib zrealizowany został projekt edukacyjny „Skarby jesieni”. Uczniowie mieli za zadanie zgromadzić różne dary jesieni i zaprezentować je w wybrany przez siebie sposób. Ponadto wykonać mieli prace plastyczne o tematyce jesiennej. Dziś pierwszoklasiści zorganizowali wystawę swoich prac. Zaprosili do zwiedzania drugoklasistów, którzy zachwycili się jesienną wystawą. Tych skarbów było naprawdę sporo. I jakie kolorowe! Jakie pomysłowe!

Czyż nie jest piękna złota polska jesień? Zobaczcie sami…

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym

29.09.2012 w sobotę, na sali POSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Z naszej szkoły wyjechało 4 uczniów. Byli to :

• Wiktoria Staroń – 4 miejsce w kategorii: Szkoły podstawowe, klas I-IV, dziewcząt
  • Agata Walasik – 3 miejsce w kategorii: Szkoły podstawowe, klasy V-VI, dziewcząt
  • Monika Goldman – 5 miejsce w kategorii:  Szkoły podstawowe, klasy V-VI, dziewcząt
  • Zofia Kłapyta – 4 miejsce w kategorii: Szkoły podstawowe, klasy V-VI, dziewcząt

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Zbigniew Halama, który trenuje uczniów naszej szkoły, za swoją wieloletnią pracę na rzecz pszczyńskiego tenisa stołowego został uhonorowany statuetką Żubra Starosty Pszczyńskiego.

Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy aby uczestniczyli w zawodach, chodzili na ping – ponga. W tamtym roku nasza szkoła otrzymała 1 miejsce w kategorii końcowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy :)

Więcej na: