Sukces flecistów z klasy IIb

Uczniowie klasy IIb –  Maja Bilek, Zuzia Duńka, Kamil Pfaff oraz Inga Marekwia wzięli udział w IX  REGIONALNYM  KONKURSIE GRY  NA FLETACH  PODŁUŻNYCH w Kobiórze. Każde z nich zagrało po dwa utwory na flecie prostym (utwór obowiązkowy oraz dowolny).

Zuzia Duńka zajęła  III miejsce w I kategorii (klasy I-IV), a Kamil Pfaff zdobył wyróżnienie w tej samej kategorii. Dodajmy, że w tej kategorii brało udział 31 uczestników!

Drugoklasistom akompaniował na skrzypcach uczeń klasy IIIa Mikołaj Poloczek, który zwrócił swoim talentem uwagę jurorów. Przyznano mu bowiem wyróżnienie za akompaniament.

Gry na flecie swoich uczniów, już drugi rok, uczy z pasją i zaangażowaniem oraz z sukcesami (jak widać) Anna Granatyr-Spychała.

Nad oprawą muzyczną występu drugoklasistów czuwała, zaakompaniowała na pianinie, pomogła w opracowaniu muzycznym Karina Głowacka-Bieszczad.

Gratulujemy!