Zeszyt na medal

Rozstrzygnięto konkurs ZESZYT NA MEDAL przeprowadzony w klasach pierwszych. Jak wiemy, nasi najmłodsi uczniowie dopiero we wrześniu rozpoczęli przygodę z pisaniem. Jakże wielkim przeżyciem były pierwsze próby pisania kresek, szlaczków i pierwszych liter w liniaturze zeszytu. A dziś? Pierwszoklasiści poznali już większość liter. Piszą nie tylko literki, ale wyrazy i zdania.  Niektórzy piszą już piórem. I to jak! Zobaczcie na szkolnej wystawce. A oto uczniowie, którzy otrzymali medale za najpiękniejsze zeszyty:

klasa I a: Julia Biela, Jacek Kwaśniewski, Ola Nycz, Nadia Skaźnik, Sandra Szłapa, Daria Szłapa,

klasa I b: Filip Górecki, Małgosia Helios, Maksymilian Malcharek, Karolina Olszowiec, Paweł Psik

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pisaniu.