Zbiórka surowców wtórnych

W kwietniu pamiętamy o naszej Ziemi poprzez zbiórkę surowców wtórnych. Najliczniej w konkursie wzięli udział uczniowie klasy Ib. Pozostałe klasy reprezentowali niestety tylko nieliczni uczniowie. Wyniki przedstawiają się następująco:

Zbiórka makulatury:
I miejsce: Maja Bilek 172 kg (klasa IIb)
II miejsce: Zuzanna Janosz 147 kg (klasa VIa)
III miejsce: Julia Skamarajtys 125 kg (klasa IVa)
Zbiórka puszek:
I miejsce: Michał Nowok 413 puszek (klasa VIa)
II miejsce: Henryk Czabok 380 puszek (klasa IVb)
III miejsce: Julia Skamarajtys 360 puszek (klasa IVa)

Szkolny konkurs „Polskie parki narodowe”

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs „Polskie parki narodowe”, w którym wzięli udział chętni uczniowie klas IV – VI. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań sprawdzający wiedzę ze znajomości polskich parków narodowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Michał Nowok (klasa VIa)
II miejsce: Zuzanna Janosz (klasa VIa), Natalia Poleś (klasa Va), Izabela Rębisz (klasa Va)
III miejsce: Zuzanna Goraus (klasa IVb), Zofia Kłapyta (klasa IVa), Kamila Nowak (klasa VIa), Katarzyna Śleziona (klasa VIb)

Nasze Doodle

Zbliża się czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej a wraz z nimi termin rozstrzygnięcia konkursu Doodle4Google. Zwycięska praca zastąpi logo na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a autor zwycięskiej pracy wygra atrakcyjne nagrody dla siebie oraz szkoły.

Dziś prezentujemy prace naszych uczniów, które zostaną wysłane na konkurs do Warszawy.
Po najechaniu myszką na rysunek pojawia się imię i nazwisko autora!