Witaj przedszkole

Witaj, witaj przedszkole!

Przychodzę dzisiaj do ciebie,
żeby bawić się i uczyć,
tańczyć, śpiewać i śmiać się. (…)
(…) Z wszystkimi przyjaciółmi,
którzy ze mną tutaj są.”

(Witaj przedszkole!Wesołe piosenki dla przedszkolaków)

W bieżącym roku szkolnym do naszego przedszkola zostało przyjętych 118 dzieci.Wszystkie przedszkolaki dzielnie przebrnęły przez okres aklimatyzacji i aktualnie aktywnie uczestniczą w życiu naszej placówki.

Oto poszczególne grupy wiekowe:

Grupa Maluszków

Wiek 3,4-latki. Nauczycielami prowadzącymi są panie Beata Woźnikowska i Alina Górka.

Aleksandra, Filip, Małgorzata, Martyna, Dawid, >Emilia, Joanna, Martyna, Aleksandra, Weronika, Wioletta, Eryk, Karolina, Filip, Robert, Antoni, Daria, Magdalena, Angelika, Julia, Martyna, Paweł

Grupa Młodszaków

4,5-latki. Zajęcia w grupie prowadzą panie Ania Granatyr-Spychała i Anna Żupa.

Wojciech, Julia, Maja, Jakub, Mikołaj, Emilia, Julia, Kewin, Kacper, Jakub, Zofia, Zuzanna, Maksymilian, Inga, Kamil, Patryk, Karolina, Kacper, Nadia, Dawid, Sylwia, Daniel, Emilia, Amelia

Grupa Średniaków

5-latki. Nauczycielkami prowadzącymi grupę są panie Aldona Czarnuch-Słapa i Anna Żupa.

Zuzanna, Paulina, Kamil, Anna, Nicole, Zuzanna, Filip, Julia, Nicola, Kamil, Paulina, Szymon, Kacper, Marta, Dominik, Marcel, Jakub, Patrycja, Jakub, Martyna, Jakub, Oskar, Justyna.

Grupa Starszaków,

6-latki. Zajęcia w grupie prowadzą panie Kornelia Pala i Grażyna Wąsowska.

Józef, Oliwier, Agata, Julia, Aleksandra, Julia, Zuzanna, Marta, Kacper, Marcel, Hanna, Szymon, Maciej, Dominik, Mikołąj, Joanna, Daria, Rafał, Emilia, Oliwia, Jędrzej, Izabela, Filip, Maryla.

Grupa Starszaków

6-latki. Nauczycielkami prowadzącymi są panie Alina Bałuch i Grażyna Wąsowska.

Sylwester, Damian, Mateusz, Jakub, Jan, Błażej, Kamil, Natalia, Ewa, Monika, Agnieszka, Sandra,Daniel, Oskar, Kamil, Daniel, Dagmara, Anna, Wiktoria,Aleksandra, Maciej, Justyna, Agnieszka, Michel

Już drzwi przedszkola otwierają się,nowy, nieznany świat odkryjesz dziś…

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.