Koncert Bożonarodzeniowy 2007

Jak co roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Koncert.

W pierwszej części towarzyszyliśmy Maryi i Józefowi w wędrówce do Betlejem. Na swej drodze spotkali różnych ludzi: bogacza, dzieci, pasterzy, żebraczkę oraz gospodarzy gospody. Ich wędrówka zakończyła się w zimnej stajence, gdzie Maryja urodziła Jezusa.

aniol w drodze
bogacz
pasterze
dzieci
modlitwa Józefa
gospoda
stajenka
narodzenie

Na drugą część koncertu składały się wiersze i kolędy, które przypominały nam, że narodziny Jezusa to czas otrzymywania i obdarowywania, czas przebaczania i zapominania, czas miłości i pokoju, czas ustania wojen i nienawiści.

anioły
dziecko
piosenka

Po koncercie wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

poczęstunek

Joanna Kukla, Barbara Pyclik, Barbara Szymura-Trębacz, Karolina Zioło

10 myśli w temacie “Koncert Bożonarodzeniowy 2007”

1. Ale wyszedłedm :P hehe przedstawienia sie udaly chociaz Maryja nie chciala nosić Jezusa xD

2. Do Web (czegos tam, albo kogoś)::: Ej bardzo dziękuje za zdjecia;p
    sie domyślam chyba ze tym webczyms jest pan mąż od pani karoliny zioło albo pani sama;p

3. a i tak pees 2: wiem że macie mnie za jakąś debilke ale chyba mi makówki zaszkodził xM

4. oooo jasełka, i fotyy z nich ^^,
    Całkiem całkiem było oglądać to na żywo :>
    W towarzystwie :D
    Bartooosz, Bartoooosz nie ej wymiatooosz . ! [kurze z kątów ! ]

Pozdrawiam ^^.

5. DIśka , ale żałyuj, ze tego nie widziałaś::D
    Ale te taki w takiej zielonej szmacie sie pomylił, tzn nie wiedział co mo godac, a mioł JEDNO zdanie ;]]

Możliwość komentowania została wyłączona.