Kiermasz bożonarodzeniowy

W grudniu na terenie naszego przedszkola został zorganizowany kiermasz świąteczny.

Złota choinka
Stroiki na talerzu
Bałwanki
Wianek

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tegorocznych kartek, choinek, piernikowych mikołajków, bałwanków, stroików i innych świątecznych ozdób zostaną przeznaczone na zabawki dla naszych przedszkolaków.

Ogromne podziękowania (w imieniu dzieci) dla wszystkich rodziców oraz pozostałych kupujących.

Kiermasz powstał dzieki zaangażowaniu:

• pani Korneli Pala
  • pani Grażyny Wąsowskiej,
  • pani Aliny Bałuch
  • pani Beaty Woźnikowskiej
  • pani Barbary Bankiel
  • pani Aldony Szłapy

Oprac. Aldona Szłapa

Koncert Bożonarodzeniowy 2007

Jak co roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Koncert.

W pierwszej części towarzyszyliśmy Maryi i Józefowi w wędrówce do Betlejem. Na swej drodze spotkali różnych ludzi: bogacza, dzieci, pasterzy, żebraczkę oraz gospodarzy gospody. Ich wędrówka zakończyła się w zimnej stajence, gdzie Maryja urodziła Jezusa.

aniol w drodze
bogacz
pasterze
dzieci
modlitwa Józefa
gospoda
stajenka
narodzenie

Na drugą część koncertu składały się wiersze i kolędy, które przypominały nam, że narodziny Jezusa to czas otrzymywania i obdarowywania, czas przebaczania i zapominania, czas miłości i pokoju, czas ustania wojen i nienawiści.

anioły
dziecko
piosenka

Po koncercie wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

poczęstunek

Joanna Kukla, Barbara Pyclik, Barbara Szymura-Trębacz, Karolina Zioło