Z potrzeby serca – podsumowanie akcji

W dniach od 4 do 8 grudnia odbywała się w naszej szkole akcja charytatywna „Z potrzeby serca…”

Mikołaj i Boże Narodzenie to czas dzielenia się z innymi. Dlatego w tym roku już po raz kolejny odbyła się zbiórka słodyczy, przyborów szkolnych oraz nieużywanej odzieży i zabawek. Można je było przynieść do szkoły i podzielić się z potrzebującymi dziećmi naszego zespołu.

Dzięki ofiarności naszych uczniów i ich rodziców oraz sponsorów, przygotowanych zostało 10 paczek, które sprawiły radość kilkunastu uczniów naszej szkoły i przedszkola.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję, za dar serca oraz potrzebę dzielenia się z innymi. Gorące podziękowania dla naszych sponsorów, w szczególności dla F. H. „C&H” Klimek – Pychyńska za hojność i życzliwość.

Mariola Jaworska, Mariola Mańka

2 myśli w temacie “Z potrzeby serca – podsumowanie akcji”

1. Nasza szkoła jest spoko ale czasme za dużo lakcjii. No ale można przeżyć. Teraz najlepsze są herbatki (tylko czasem brakuje).
    Pozdro dla NAUCZYCIELEK

2. A co myśliecie że jak przyjdziecie dzieci do gimnazjum to bedzie ich mniej;D

Możliwość komentowania została wyłączona.