Rekrutacja-przedszkole

Rekrutacja 2017/2018

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie w wersji elektronicznej.

Rodzice, którzy chcą by dziecko chodziło do naszego przedszkola muszą zalogować się na stronie przedszkola-pszczyna.nabory.pl
wypełnić wniosek, wydrukować go i złożyć w naszej placówce.

Rekrutacja elektroniczna odbywać się będzie w terminie od 11.04.2017r. – 24.04.2017r.

Drodzy Rodzice proszę śledzić kolejne terminy w postępowaniu rekrutacyjnym.

INFORMACJA NIE DOTYCZY DZIECI, KTÓRE MAJĄ WYPEŁNIONĄ DEKLARACJĘ KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W NASZEJ PLACÓWCE!

Szczegółowe informacje można przeczytać  poniżej:

5 myśli nt. „Rekrutacja-przedszkole”

1. Dzień dobry!
      Zgodnie z informacją na stronie zapisy są od 11 kwietnia i dopiero wtedy link będzie aktywny.

1. Dlaczego nie można pobrać Oświadczenia rodziców o pracy, uczęszczaniu do żłobka?

2. Czy w tym roku zostanie otwarty nowy oddział przedszkolny w Piasku? W ofercie na stronie z elektronicznym naborem jest podana liczba 37 dostępnych miejsc w tym roku, natomiast słyszałam, że może być tych miejsc więcej po ukończeniu budowy. Czy nastąpi to jeszcze w tym roku i czy wtedy będzie dodatkowy nabór?