Konkurs na najpiękniejszy różaniec

Różańce

Miesiąc październik jest miesiącem poświęconym oddawaniu szczególnie czci Matce Bożej, a także wypraszaniu przez Nią u Jezusa wielu łask w modlitwie różańcowej.

W szkole zorganizowano konkurs na najpiękniejszy różaniec. Uczniowie wykonali 53 różańce, wykorzystując różne materiały. Z tak wielkiej ilości trudno było wybrać te najpiękniejsze.

Komisja przyznała trzy pierwsze miejsca w kategorii wiekowej, w klasach od I – III

1. Paweł Jucha – kl. I B
  2. Łukasz Pastuszka – kl. II A
  3. Weronika Caputa – kl. IV A

Trzy pierwsze miejsca w klasach od IV – VI

1. Bartosz Mańka – kl. V A
  2. Paweł Noga – kl. IV A
  3. Natalia Harazin – kl. IV A

Wyróżnienia dla:

• Karoliny Tatarczuk – kl. I B
  • Pauliny Jędryka – kl.I A
  • Patryka Szafrona – kl. I B
  • Magdy Kozik – kl.I B

Wszyscy uczniowie, którzy wykonali różańce zostaną nagrodzeni na uroczystym apelu. Konkurs został połączony z wystawą wszystkich różańcy, których piękno i oryginalność można podziwiać w szkole. W ostatnich dniach października wystawa zostanie przeniesiona do Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ważne jest, aby nie tylko podziwiać piękno wykonanych różańcy, ale przede wszystkim modlić się i kontemplować zawarte w nich tajemnice.
Barbara Pyclik

3 myśli w temacie “Konkurs na najpiękniejszy różaniec”

1. Gratulacje dla zwycięzców ;p Pozdro dla Beatki :D (autorka)

2. Hey!!! :* Nasza szkoła jest cool ale nauczycielki moglyby troche wyluzować!!! :) :) :)

Hehehe (żarcik) :) :) Pozdrawiam moja wych.Karoline Zioło i inne panie… :]

Możliwość komentowania została wyłączona.