KIERMASZ WIELKANOCNY

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowany został w naszej szkole kiermasz świąteczny.

Kiermasz został poprzedzony warsztatami, w trakcie których członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami wykonywali palmy.

W przygotowania kramiku włączyła się cała społeczność szkolna. Uczniowie klas 4-6 podczas lekcji techniki starannie tworzyli wiosenno-świąteczne wianki. Uczennice klasy 7a i 7b należące do Szkolnego Koła Wolontariatu odpowiadały za obsługę stoiska. W trakcie dwóch dni kiermaszu zebrano kwotę 2304zł, która zostanie przekazana, w dalszym ciągu, na zagospodarowanie przestrzeni korytarza szkolnego – zakup kanap.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom, paniom z obsługi i panom konserwatorom. Szczególne podziękowania należą się p. Beacie Wojciech za pomoc i organizację lekcji techniki.