Kiermasz Misyjny 2021

Włączając się w wielkie dzieło misyjne kościoła , na progu tygodnia misyjnego, wraz z Szkolną Radą Uczniowską zorganizowano 21 października, po raz piąty, w naszej szkole  kiermasz misyjny „Wyślij pączka do Afryki”.

Na kiermaszu uczniowie klas siódmych i ósmych sprzedawali różne słodkości, upieczone przez nich samych, ich mamy i babcie. Na naszym kiermaszu po raz pierwszy sprzedawano także popcorn, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Kiermasz trwał aż dwa dni, ponieważ asortyment dostarczonych wypieków był bardzo bogaty.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się  w zorganizowanie kiermaszu, a szczególnie Pani Marcie Kiecok opiekunce Szkolnej Rady Uczniowskiej, Paniom nauczycielkom, które również piekły ciasta , Paniom kucharkom, Panom konserwatorom, mamom, babciom naszych uczniów oraz wszystkim kupującym i sprzedającym nasze wypieki. Dziękuję Miłoszowi Dętkosiowi i Michałowi Krawieczkowi za sprzedaż popcornu oraz Amirze Kost, koordynatorce całości .

Szczególnie dziękuję Państwu Karolinie i Tomaszowi Krawczyk naszym sponsorom, którzy już po raz piąty dostarczyli nam wspaniałe pączki ze swojej piekarni.

Dochód z kiermaszu wyniósł  2855 zł.  Pieniądze przekażemy na konto Sióstr Służebniczek z Katowic –Panewnik, które pracują w Afryce.