„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

25 października po raz czwarty w naszej szkole, w tygodniu misyjnym odbył się kiermasz „Wyślij paczka do Afryki”.

BeFunky-collage (15)

BeFunky-collage (16)

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie tego dnia, a szczególnie mamom, babciom naszych uczniów, które dostarczyły wspaniałe wypieki na kiermasz. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy swoją solidarność z dziełem misyjnym kościoła wyrazili również poprzez ubiór w kolorach misyjnych i pięknie się prezentowali.

Dziękuję także Paniom nauczycielkom, które piekły ciasta : Pani Barbarze Bułhak, Pani. Marioli Jaworskiej, Pani Joannie Kukli, Pani Marii Lasek, Pani Marioli Pastuszce  oraz wszystkim osobom sprzedającym z klas ósmych i koordynatorce wolontariatu Wiktorii Goldman, która czuwała nad całością.

Dochód z kiermaszu  wyniósł  1620 złotych . Pieniądze przekażemy na konto Sióstr Służebniczek NMP NP , które pracują w Kamerunie.

Dziękuję Pani Karinie Gławackiej-Bieszczad i uczennicom za pomoc w dekoracji, a przede wszystkim kupującym nasze wypieki, gdyż to dzięki nim dochód z kiermaszu jest tak duży.

Szczególnie dziękuję Państwu Karolinie i Tomaszowi Krawczyk naszym sponsorom, którzy już po raz czwarty dostarczyli nam wspaniałe drożdżówki.