Wybory do SRU 2019/2020

7 czerwca w piątek odbyły się w naszej szkole wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Na stanowisko przewodniczacego SRU kandydowało 18 osób z klas V-VII. Od godziny 8.00 każdy uczeń z klas IV-VIII mógł zaglosować poprzez   postawienie „x” przy nazwisku osoby, która (według niego) idealnie nadawałaby się do roli przewodniczącego. Karteczki wrzucano do skrzynki, z którą zaglądały do klas dziewczyny z 8b.Fotoram.io (6)

W piątkowe popołudnie zostały zliczone wszystkie głosy.

Ustępującą ze stanowiska obecną Przewodniczącą naszej szkoły, Małgosię  zastąpi … jej młodsza siostra, Marta, która zdobyła 44 głosy.  26 głosów zdobył Miłosz Dętkoś, a Maksymilian Kurczyk – 24. Tak więc nowy samorząd szkolny na rok szkolny 2019/2020 tworzą :

Przewodnicząca: Marta Helios (Va)

Zastępca Przewodniczącej: Miłosz Dętkoś (Vc)

Sekretarz: Maksymilian Kurczyk (VIa)

We wrześniu dołączą do nich przedstawiciele trójek klasowych klas IV-VIII.

Życzę nowej ekipie SRU w trakcie ich przyszłorocznej kadencji owocnej współpracy, powodzenia oraz wielu fajnych i inspirujących pomysłów.

Małgosia Helios