Konkurs „Nakręceni na języki”!

Szkoła z klasą 2.0 razem z British Council i Goethe-Institut zaprasza uczniów wszystkich poziomów edukacyjnych do udziału w konkursie na najciekawszy filmik o polskiej szkole, tradycjach i języku.

Pokażcie jak się uczycie, dlaczego warto odwiedzić waszą miejscowość, albo co wyróżnia Polskę w Europie i na świecie! Nakręćcie krótki spot reklamowy dla obcokrajowca, w którym opowiecie mu o Waszym najbliższym otoczeniu, wrzućcie go na Youtube, Vimeo lub inny serwis umożliwiający bezpłatne zamieszczanie i oglądanie filmów i wyślijcie link na adres szkolazklasa2zero@ceo.org.pl.

Tematy do wyboru:

– szkoła (Jak ciekawie się uczycie?)
– miejscowość (Dlaczego warto Was odwiedzić? Co ciekawego znajduje się w Waszej okolicy?)
 -polskie tradycje (Co wyróżnia Polskę/region w Europie i na świecie?)

Samodzielnie nakręcone przez Was filmy w języku angielskim lub niemieckim powinny mieć od 1 do 3 minut.

Termin ich nadsyłania mija w piątek, 1 marca 2013 r.

Więcej informacji znajdziecie tu.

A może chcecie się dowiedzieć jak zrobić własny film? ;)