Warsztaty z babcią

Uczniowie klasy 1 a miała dziś wspaniałe warsztaty w Kaniówce, które przygotowała dla nas pani Małgorzata Anderko (babcia Kuby) oraz pani Ewa Stencel (mama Kuby). W Kaniówce czekał na nas niespodziewany gość – Pani Helena Fuchs. Pierwszoklasiści zwiedzili Izbę Tradycji, a oprowadziła nas i o dawnym życiu w Piasku opowiadała pani Helena Fuchs.

Gdy zakończyliśmy się zwiedzanie, uczniowie zostali zaproszeni na warsztaty cukiernicze. Samodzielnie wykonali pyszne ciastka z płatków owsianych. To dopiero była zabawa! Oczywiście wszystko pod okiem pani Małgosi oraz mamy Kuby, które zapewniły nam produkty i kierowały pracą dzieci. Służyły wsparciem i pomocą. To był wspaniały dzień! Paniom prowadzącym bardzo dziękujemy!

Oczywiście na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie pod Kaniówką i wróciliśmy do szkoły.