PSZCZYŃSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY

6 czerwca na stadionie pszczyńskim odbyła się kolejny już raz Pszczyńska Spartakiada Młodzieży. Jest to wielkie, lekkoatletyczne wydarzenie dla uczniów szkół podstawowych. Podobnie jak rok temu uczniowie naszej szkoły w łącznej klasyfikacji zajęli II miejsce. Najwyższe indywidualne miejsca zajęli:

Sztafeta 4 x 200 m – I miejsce – Agata Chojecka, Nadia Chojecka , Marcin Pastuszka , Filip Tomaszczyk

Sztafeta 10 x 50 m – I miejsce – Julia Ryt, Maria Kania, Judyta Pastuszka, Marlena Loranty, Oliwia Palka, Nikola Niemiec, Karol Goraus, Igor Okrzesik, Kacper Ostolski, Karol Czernecki, Wojciech Pęszor, Stanisław Niwiński.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM UCZESTNICTWA W TYCH ZAWODACH SPORTOWYCH ORAZ OSIĄGNIĘTYCH WYSOKICH WYNIKÓW!