DZIEŃ TARGOWY 2024

W piątek, tj. 4 października, odbyły się Targi Przedsiębiorczości. Tym razem uczniowie wystawiali stoiska w salach lekcyjnych i na korytarzach szkolnych. Wykazali się pomysłowością, zaangażowaniem. Powstało najwięcej biznesów gastronomicznych, dużą popularnością cieszyły się też loterie fantowe czy usługi (m.in. malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków). Klientami byli nauczyciele, pracownicy obsługi, koledzy z klas 1-3, a nawet sami sprzedający, którzy na zasadzie rotacji stawali się i kupującymi.

Miło było patrzeć, jak uczniowie ze sobą współpracują, uczą się podstaw handlu, okazują gościnność. Pewnie niejeden zostanie w przyszłości lokalnym przedsiębiorcą…

Społeczność szkolna zebrała aż 4 723,78 złotych! Przewodniczący Rady Rodziców zadba o to, by cała kwota została przekazana rodzinie powodzian z Czechowic-Dziedzic.

Serdeczne podziękowania dla każdego, kto swoją pomocą, ofiarnością wsparł szkolną akcję!