Mam Talent 2024

27 marca odbył się szkolny „Mam talent”. Uczniowie zaprezentowali swoje różnorodne talenty, uzdolnienia i umiejętności. Podczas przeglądu talentów można było podziwiać grę na instrumentach, występy wokalne, taneczne i akrobatyczne, a także pokaz judo. Pojawiły się również prace plastyczne – rysunki oraz bransoletki, wykonane przez uczennice naszej szkoły. Ponadto, czwartoklasistka podzieliła się swoją pasją do pieczenia, prezentując jeden ze swoich wypieków. Uczestnicy zostali nagrodzenia drobnymi upominkami, zasponsorowanymi przez Radę Rodziców. Występujących zapowiadali: Jakub Żelazo i Bogdan Nowok.

Dziękuję wszystkim, występującym artystom oraz tym, którzy pomagali w przygotowaniu imprezy.