GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

W piątek, 6 października, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV-VI „Na lekcjach rachowania z dziećmi księżnej Daisy”.

Naszą szkołę reprezentowali: Jan Mrozik z kl. 5a, Karol Paliczka z kl. 6ci oraz Wojciech Szczotka również z kl. 6ci.

Wojtek zdobył II miejsce w kategorii klas VI. Brawo!!!

Zadania konkursowe nawiązywały do czasów życia i działalności księżnej Daisy, a jedno z nich zapisane było w oryginalnej pisowni.
Główna nagroda została ufundowana przez Urząd Miasta i związana jest z „Rokiem księżnej Daisy”. Zwycięzcy konkursu pojadą na wycieczkę do Wałbrzycha.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i radości w rozwijaniu matematycznych pasji!

Nagrodzeni w kategorii kl. VI. Aut. SP2 Pszczyna