Wyjątkowy Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości wszedł już na dobre do naszego szkolnego kalendarza. We wtorek, 20 czerwca, odbył się po raz czwarty.

W tym roku swoje stoiska wystawiali zarówno uczniowie starsi, jak i młodsi. Można było wypić lemoniadę, spróbować różnych słodkości, zamówić popcorn czy tosty z serem, a nawet zjeść kiełbasę z grilla! Wśród oferowanych usług nie zabrakło zaplatania warkoczyków, malowania twarzy, rzutów do celu, nakładania zmywalnych tatuaży czy wyrabiania różnych ozdób i bransoletek.

Jednak tym razem uczniowie prowadzili swoje biznesy, używając złotych polskich (a nie – jak dotychczas – waluty stworzonej na potrzeby zabawy). Chcieliśmy w ten sposób wspomóc Oskara, ucznia naszej szkoły. Starsze dzieci przedszkolne wraz z rodzicami, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi zebrali wspólnie aż 4249,07 zł! Kwota ta została dzisiaj przekazana państwu Jendrzejkom na rehabilitację syna.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli szkolną akcję!