zakończenie roku szkolnego klas 1-3

Uczniowie klas trzecich zakończyli pierwszy etap edukacji. Od września czekają ich zmiany, ale są na nie świetnie przygotowani. Wyrośli już ze swoich ławek. Potrzebują nowych wyzwań. Dziś przygotowali występ artystyczny – śpiewając, tańcząc, grając i recytując. Wykazali się dojrzałością, uważnością, skupieniem i cierpliwością. Byli wytrwali, zaangażowani i odpowiedzialni. Uczniowie klas młodszych otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz nagrody. Wyróżnione zostały uczennice ze 100% frekwencją – Marta Goraus, Julia Ryt, Jagoda Krakowska oraz Nikola Moroń. Nikola nie opuściła ani jednego dnia nauki podczas trzech lat nauki. To duży sukces!

A teraz nadszedł czas na odpoczynek. Radosnych, bezpiecznych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas IV-Vii

„Wakacji nadszedł czas, wiele przygód czeka nas…”

Uczniowie naszej szkoły zakończyli dziś rok szkolny. Z tej okazji czwartoklasiści przygotowali krótki program artystyczny. W akademii udział wzięli również uczniowie klasy szóstej, którzy grą na dzwonkach, umilili wszystkim ostatnie chwile pobytu w szkole.

Uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe, zakupione przez Radę Rodziców.

Poznaliśmy również nową przewodniczącą Rady Uczniowskiej- Blankę Gołębiewską, której obowiązki zostały przekazane przez Igę Trębacz- dotychczasową przewodnicząca.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji ! :)

ŻYCZENIA DLA TATY

W piątek 23 czerwca obchodzimy Uroczystość związaną z Dniem Ojca. Uczniowie klasy 3bi przygotowali na tę okazję: piosenkę i taniec. Jak sami zauważyli „Tata jest potrzebny!” Z tej okazji wszystkim Ojcom składamy najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha, wielu radosnych dni w objęciach swoich pociech :)

Po więcej wydarzeń zapraszamy na klasowego bloga.

Wyjątkowy Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości wszedł już na dobre do naszego szkolnego kalendarza. We wtorek, 20 czerwca, odbył się po raz czwarty.

W tym roku swoje stoiska wystawiali zarówno uczniowie starsi, jak i młodsi. Można było wypić lemoniadę, spróbować różnych słodkości, zamówić popcorn czy tosty z serem, a nawet zjeść kiełbasę z grilla! Wśród oferowanych usług nie zabrakło zaplatania warkoczyków, malowania twarzy, rzutów do celu, nakładania zmywalnych tatuaży czy wyrabiania różnych ozdób i bransoletek.

Jednak tym razem uczniowie prowadzili swoje biznesy, używając złotych polskich (a nie – jak dotychczas – waluty stworzonej na potrzeby zabawy). Chcieliśmy w ten sposób wspomóc Oskara, ucznia naszej szkoły. Starsze dzieci przedszkolne wraz z rodzicami, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi zebrali wspólnie aż 4249,07 zł! Kwota ta została dzisiaj przekazana państwu Jendrzejkom na rehabilitację syna.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli szkolną akcję!

Pożegnanie Absolwentów

Czwartkowe popołudnie było czasem pożegnań, wspomnień i refleksji. Młodsi koledzy pożegnali ósmoklasistów piosenkami. Absolwenci zatańczyli poloneza. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla rodziców i nauczycieli. Nagrodzono również wybitnych sportowców oraz uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

W tym roku tytuł Absolwenta Szkoły przypadł Martynie Olszowiec i Szymonowi Mazurczykowi.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dostania się do wymarzonych szkół!

Pożegnanie ósmoklasistów

Komers 2023

We wtorek 20 czerwca uczniowie klas 8 bawili się na Komersie. Imprezę rozpoczęli uroczystym polonezem. Zabawa była fantastyczna.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy zorganizowali zabawę.

Komers 2023