sukcesy nadii

W tym roku szkolnym uczennica klasy 5b Nadia Witek startowała w wielu zawodach akrobatyki sportowej. Oto największe sukcesy Nadii:

X Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej, – 1 miejsce

27. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej im. Henryka Chmielewskiego – 3 miejsce

XIV Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej – 2 miejsce

12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” i Memoriał Gizeli i Konrada Zielińskich – 1 miejsce

5th Budapest Acro Cup – 2 miejsce

Gratulujemy Nadii serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!

Internetowa szkoła Słonia Spacjusza

Uczniowie klasy 3 a zrealizowali kurs „Internetowa szkoła słonia Spacjusza”. Przesłaniem kursu było zachowanie równowagi pomiędzy byciem online, a życiem w realu. Bo internet to nie wszystko. Potrzebny jest balans. Uczniowie klasy 3 a poszukiwali rozwiązania, jak pogodzić atrakcyjne bycie online i to prawdziwe życie w realu. Wykonali piękne prace w formule kolorowanek, które wezmą udział w konkursie. To zadziwiające, że trzecioklasiści podczas jednej lekcji wykonali kreatywne prace na zadany temat.

Relaks….

Klasa 3 a udała się na wycieczkę do Goczałkowic- Zdroju. Pojechaliśmy tam pociągiem. Najpierw uczniowie na zajęciach komputerowych uczyli się czytać rozkład jazdy PKP i możliwości podróży z Piasku do Goczałkowic Zdroju. Nauczyli się, jakie przystanki będą na trasie. Dowiedzieli się, ile minut jedziemy i kiedy wracamy. To był dobry wspólny czas. Czas zabawy, relaksu i pysznych lodów. Podróż pociągiem zaliczona.