CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU WSPIERAJĄ KULEJĄCE ANIOŁY Z PIASKU

W dniu 27 maja 2023r. na terenie siedziby Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną („Kulejące Anioły”) odbył się Piknik Profilaktyczno-Integracyjny „TACY SAMI-INNI”.
Na pikniku tym pojawili się Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, aby wesprzeć inicjatywę. Wolontariusze bardzo chętnie pomagali podczas pikniku: w przygotowaniu dekoracji-balonów, przy obsłudze stoiska, na którym malowano twarze. Po zakończeniu imprezy pomagali w czynnościach porządkowych. Zabawy było mnóstwo. Nasi wolontariusze po raz kolejny pokazali, że pomagając i poświęcając czas dla innych można zyskać wiele dla siebie.

Za poświęcony czas i pomoc serdecznie dziękujemy:
Sandrze Skapczyk, Patrycji Kubicy, Julii Pisarek, Wiktorii Zorembskiej, Justynie Olejarczyk, Nadii Adamik, Monice Brzęczek, Marcie Cofale, Julii Dziurosz, Hannie Komander, Oliwii Ostolskiej i Weronice Szeląg.