XIV POWIATOWY DZIEŃ fRANKOFONII- zaproszenie

Le 22 mars 2023 La Journée de la Francofonie à Pszczyna

Drodzy uczniowie!

Z radością przesyłam Wam regulaminy  wszystkich konkursów ogłoszonych z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Frankofonii.

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią, wracamy do wspaniałej tradycji wspólnego świętowania.

Tegoroczny, XIV Powiatowy Dzień Frankofonii, odbędzie się w SP nr 2 im, Jadwigi Śląskiej w Pszczynie.

Uczestnikami tego wydarzenia będą uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy 10 szkół. Swoją obecnością zaszczycą nas włodarze miasta, powiatu oraz przedstawiciele korpusu dyplomatycznego  Francji i Belgii.

Zatem! Wybierajcie konkursy, róbcie prace i wygrywajcie! Czekają atrakcyjne nagrody!

WAŻNA INFORMACJA!

• Konkurs plastyczny „Oh! Je connais ce mot!” (O! Znam to słowo!) przeznaczony jest dla wszystkich uczniów w klasach 1-5.
  • Pozostałe konkursy przeznaczone są dla wszystkich uczących się języka francuskiego w klasach 6-8.

Bonne chance mes amis!

Beata Folek