Kawiarenka walentynkowa

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły w walentynki mieli okazję zakupić pyszne babeczki i słodkie ciasta w kawiarence walentynkowej, prowadzonej przez przedstawicieli Samorządu Rady Uczniowskiej.

Dziękujemy wszystkim małym cukiernikom, którzy przekazali wypieki na sprzedaż. Pieniądze ze sprzedaży ciast zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów naszej szkoły i działania Samorządu Rady Uczniowskiej.

Międzynarodowy konkurs informatyczny „Bóbr”

W listopadzie kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego, algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja umiejętnego posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 6bi Filip Szweda, otrzymał WYRÓŻNIENIE w kategorii Benjamin.

Do tegorocznej polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr przystąpiło 16 649 uczniów reprezentujących szkoły z całej Polski. Tym bardziej cieszy nas sukces Filipa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Karoliny Zioło.