Dzień Ziemi 22 kwietnia

Z okazji tegorocznych Obchodów Światowego Dnia Ziemi      serdecznie zapraszamy do selektywnej zbiórki odpadów.W dniach od 23 do 25 kwietnia przynosimy do szkoły:

• makulaturę (zważoną i dobrze związaną; wychowawcy dajemy karteczkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość makulatury w kilogramach)
  • puszki (zgniecione; wychowawcy dajemy karteczkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość puszek w sztukach).

2 myśli w temacie “Dzień Ziemi 22 kwietnia”

1. Myślę, że w każdej szkole na świecie powinny być takie zbiórki. Bądźmy EKO!! :yes:

2. Sama od lat segreguję śmieci. Nie jestem jakoś specjalnie eko, ale np nie jest mi ciężko umyć plastikowe opakowanie i czyste wrzucić do odpowiedniego pojemnika. Myślę, że ochrona ziemi właśnie od tego się zaczyna. Od małych kroczków.Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.