Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze – 2011

Już po raz trzeci uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze” organizowanej przez firmę Statoil Poland przy wsparciu Komendy Głównej  Policji. Celem tej akcji jest propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach publicznych. W ramach akcji odbył się konkurs plastyczny o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Dnia 4 października odbyło się spotkanie edukacyjne z Panią Policjant oraz przedstawicielem firmy Statoil oraz wystawa prac i rozstrzygnięcie konkursu. W konkursie wzięło udział 16 – tu uczniów klas pierwszych, którzy wykonali bardzo pracochłonne i efektowne prace.

A oto zwycięzcy:

1. miejsce Sandra Szłapa klasa I a
  2. miejsce Małgosia Helios klasa I b
  3. miejsce Marcin Anderko klasa I a

Ponadto prace wykonali: Julia Biela, Mikołaj Dętkoś, Łukasz Kania, Emilka Kopias, Wojtek Sosna, Julia Włodarz, Patryk Michulec, Joasia Nosek, Karolina Olszowiec, Paulina Mazur, Julia Kędzior, Martyna Kłoska, Emilka Piech.

Zwyciężczyni konkursu – Sandra Szłapa – otrzymała rower. Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali nagrody, a pozostali pierwszoklasiści drobne upominki.