Szkolny konkurs MAM TALENT 2011

Dnia 28 marca 2011 r. odbyła się II edycja SZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”. Konkurs miał na celu umożliwienie naszym uczniom pokazanie swoich artystycznych uzdolnień i umiejętności.
W konkursie wzięło udział 37 uczestników. Były to występy indywidualne lub zespołowe. Były popisy w śpiewie, tańcu oraz grze na skrzypcach.

Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach:

Występ indywidualny:

1. miejsce Iga Kania kl. IV b – śpiew
  2. miejsce Inga Marekwia kl. I b – gra na skrzypcach
  3. III miejsce – Dominika Kurczyk kl. III b – taniec

Występ zespołowy:

1. miejsce zespól klasy VI a – Martyna Pająk, Weronika Łakota, Paulina Jędryka, Ewelina Jurga, Karolina Grzegorczyk – taniec
  2. miejsce zespól klasy VI b – Monika Kowol, Karina Zawierucha, Magda Kozik, Patrycja Pawełek, Agnieszka Żurek, Paulina Urbańska – taniec
  3. miejsce zespół klasy II b – Maryla Żupa, Emilia Śleziona, Wiktoria Staroń

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy i rozwijania swoich talentów…..

SPONSORAMI NAGRÓD W KONKURSIE MAM TALENT BYŁ SKLEPIK SZKOLNY ORAZ SZKOLNA RADA UCZNIOWSKA. DZIĘKUJEMY!!!!!

Barbara Kudela, Beata Skrzypiec

mt1mt2mt3