Połfinał Wojewódzki Gier i Zabaw 2010

20 kwietnia zawodnicy z klas II-V wzięli udział w Połfinale Wojewódzkim Gier i Zabaw 2010 w Siemianowicach. Drużynowo szkoła zajęła II miejsce za szkołą w Siemianowicach.

W poszczególnych kategoriach wiekowych klasyfikacja była następująca:

• kl. II – 2 miejsce,
  • kl. III – 3 miejsce,
  • kl. IV- 3 miejsce,
  • kl. V- 1 miejsce.

W zawodach brało udział 39 uczniów, wszystkim gratulujemy zdobytych wysokich miejsc i sportowej walki o uzyskanie jak najlepszych wyników we wszystkich zawodach, w których startowali.

High School Musical

W poniedziałek, 19 kwietnia, grupa uczennic naszej szkoły była w Gliwickim Teatrze Muzycznym na polskim przedstawieniu „High School Musical”. Świetna obsada, młodzi zdolni artyści, wspaniałe układy choreograficzne i piosenki – wszystko to składa się na pełen energii, pulsujący barwami i młodością spektakl, który bardzo podobał się widowni, zarówno tej nastoletniej jak i dorosłej. Największą atrakcją jednak było zdobycie autografów i zrobienie zdjęć z aktorami, którzy długo po spektaklu oblegani byli przez młodych fanów zachwyconych ich występem. Nasze dziewczęta dostały autografy na plakatach z „HSM” i oczywiście zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, które zamieszczamy poniżej.

Wyjazd do GTM był naszym piątym wyjazdem na musical, planujemy już kolejny – na jaki spektakl, na razie nie zdradzamy.

Joanna Kukla