Osiągnięcia Vb

II semestr obfitował w wiele konkursów i wydarzeń. Uczniowie klasy Vb chętnie zmagali się z nimi i prezentowali swoje umiejetności. Oto ich relacje:

Dnia 17 marca sześć osób z naszej klasy wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematyczny Kangur w kategorii Beniamin 1 (1B).
Byli to: Karolina Kabiesz, Zuzanna Kalinowska, Anna Klima, Małgorzata Koczuba, Arkadiusz Skoczyński i Anna Szczotka. Wyróżnienie dostała Zuzanna Kalinowska, która zdobyła 64 lokatę.
Pozostałe wyniki to: Anna Klima – 91, Małgorzata Koczuba – 121, Karolina Kabiesz – 157, Arkadiusz Skoczyński – 169, Anna Szczotka – 216.
Uczniowie pokazali, na co stać naszą klasę!

Brałam udział w majowych zawodach pływackich dla dzieci i młodzieży. Zajęłam I i II miejsce.

• „Co trzy głowy, to nie jedna”.

Zajęłam I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii. Wygrałam eliminacje szkolne tego konkursu.
Małgorzata Koczuba

Zdobyłam I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Bielska w Bowlingu oraz III miejsce drużynowo.

Madzia Kurcius

Zdobyłam II miejsce na zawodach „Bądź Uważny” w Katowicach Piotrowicach.
Natalia Malcharek

Wielokrotnie brałam udział w turniejach Tenisa Stołowego. Zajęłam II miejsce w Grand Prix Pszczyny.