Tajemniczy ogród

25 października 2006 r. uczniowie naszej szkoły (kl. IV, V i VIb) wybrali się do Teatru Małego w Tychach na spektakl „Tajemniczy ogród”.

Do obejrzenia przedstawienia zaprosiła nas Krakowska Agencja Artystyczna. Widowisko zostało wyreżyserowane i zagrane przez artystów Teatru Dramatycznego w Elblągu.
Sztuka została zrealizowana na podstawie znanej i lubianej przez uczniów powieści pod tym samym tytułem.

Spektakl trwał 2 godziny i 15 minut.

Tajemniczy ogród

W tym czasie zarówno dzieci jak ich opiekunowie doskonale się bawili. Zachwyciła nas profesjonalna gra aktorów i ich wspaniały kontakt z publicznością. Muzyka i wiele utworów wokalnych zachęcały do wspólnej zabawy. Interesująca była, często zmieniająca się, dekoracja, nie brakowało też efektów specjalnych.

Podczas antraktu i po zakończeniu przedstawienia uczniowie mieli możliwość rozmowy aktorami, zakupu programów wraz z nagranymi piosenkami z widowiska oraz zdobycie autografów.

Z odtwórczynią roli Ani

Były też wspólne fotografie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że warto było zobaczyć ten spektakl teatralny.

Autografy

Oprac. Elżbieta Lech, Anna Ryba

3 myśli w temacie “Tajemniczy ogród”

1. Maja panie rację, naprawę było bardzo fajnie i wielka szkoda, że z naszej klasy jechało tylko 5 osób.
    ale pech to pech. Mi się bardzo podobało i warto było jechać!!!!!!!

2. Bardzo podobało mi się to przedstawienie długo takiego nie widziałam.
    Mam nadzieję że częściej będziemy jeździć do teatru!!!!!

3. Mi sie to bardzo podobało I ŻAŁUJCIE ZE WAS NIE BYŁO xD

Możliwość komentowania została wyłączona.