VIII Piknik Rodzinny

19 maja 2012r. spotkaliśmy się już po raz VIII na Pikniku Rodzinnym. Jego motywem przewodnim było nasze całoroczne hasło „Dobrze nam razem” oraz motto : „Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów”.

Przedszkolacy i uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty. Dzieci bawiły się i wykonywały zadania proponowane przez wodzireja. Tradycyjnie już można było kupić grochówkę i kiełbaski oraz ciasta, napoje i lody. Dużym powodzeniem cieszył się także lizak z szczególną niespodzianką.

Gorąco dziękujemy za wspólne spędzenie czasu, Mamom za upieczone ciasta, Strażakom z OSP w Piasku za pomoc oraz wszystkim sponsorom. Uzyskane podczas Pikniku środki pieniężne zostaną przeznaczone na informatyzację naszej placówki.