Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole Burmistrza Pszczyny – pana Dariusza Skrobola. Burmistrz przekazał zwycięzcy Szkolnego Budżetu Obywatelskiego- klasie IVb czek o wartości 3700zł na realizację projektu pt: „Sportowe wyposażenie”. Celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, a także integracja uczniów oraz rozwijanie swoich pasji. W ramach projektu zostaną zakupione dwie bramki do piłki nożnej, dwa kosze do gry w koszykówkę, siatkę do gry w siatkówkę oraz piłki do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz zakup pompek do piłek. Mamy nadzieję, że nowy sprzęt oraz piękna pogoda zachęcą wszystkich uczniów do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zwycięzcy projektu Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski w naszej szkole – klasa IVb