projekt „step into my city” klasy 5ci oraz szkoły podstawowej nr 183 w Łodzi

Klasa 5ci na zajęciach kreatywnych opracowała projekt pt. ” Step into my city” przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 183 w Łodzi.

Uczniowie tworzyli plakaty przedstawiające miejsca, które warte odwiedzić w ich mieście. Opisy pod zdjęciami są w języku angielskim.

Ponadto z zaangażowaniem wykonali z kartonów makietę swojej szkoły.

Dzieci w języku angielskim opracowały także quizy i krzyżówki, którymi wymienili się z uczniami z Łodzi.

Na koniec projektu gościliśmy w Miejsko-Powiatowej Bibliotece w Piasku  trzech panów z kabaretu Łowcy.B. Zadaniem dzieci było przeprowadzenie wywiadu ze sławną osobą z ich miasta. Jak zapewne wiadomo jeden z słynnych Łowców, pan Sławek Szczęch jest mieszkańcem Piasku i zgodził się wraz ze swoimi kolegami na spotkanie z nami w bibliotece miejskiej.

Dziękujemy uczniom z Łodzi za współpracę.