Co słychać w klasie 2ci?

Uczniowie klasy 2 ci poznali zasady zdrowego odżywiania oraz przygotowali samodzielnie pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki.

Pan Andrzej Pająk opowiedział nam i pokazał przedstawicieli niektórych gatunków. Dzięki jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu w opiece nad zwierzętami poznaliśmy ich zwyczaje oraz mogliśmy je dotknąć.

Odwiedziliśmy grupę maluszków w naszym przedszkolu. Z chęcią pomagaliśmy młodszym kolegom i koleżankom w przygotowaniu dekoracji świątecznych.

Podczas interesujących zajęciach prowadzonych przez członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku: Nadię, Sergiusza i Dawida poznaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy przepisy przeciwpożarowe.

Dzień Kobiet świętowaliśmy w fantastycznych humorach. Po obdarowaniu dziewczyn pięknymi upominkami i kwiatami, nadszedł czas na wspólną zabawę.