Wydarzenia Sportowe

Tenis Stołowy gr. młodsza

Końcem roku tenisiści stołowi rozegrali swoje zawody. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta młodsze, które zwyciężyły w zawodach miejskich i powiatowych, zajmując 4 miejsce w zawodach rejonowych. Chłopcy młodsi zakończyli swoje zmagania w zawodach miejskich zajmując 3 miejsce

Składy:

Koszykówka chłopcy

Dobry występ zaliczyli koszykarze z grupy starszej, którzy zajęli 3 miejsce w rozgrywkach miejskich, przegrywając mecz półfinałowy z gospodarzami turnieju 1 punktem w dogrywce. Podobna sytuacja miała miejsce w grupie młodszej, ale oni mieli więcej szczęścia pokonując w meczu półfinałowym drużynę gospodarzy, również w doliczonym czasie 1 koszem. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem chłopców z SP 4, ale mimo to nasi chłopcy, zdobywając 2 miejsce, awansowali do zawodów powiatowych, które rozegrane zostaną w Goczałkowicach.

Składy:

Tenis stołowy gr. starsza

15 Lutego w naszej szkole odbyły się zwody miejskie w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. I tym razem nie zawiedli nasi zawodnicy. Chłopcy wygrali, a dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu. Obie drużyny wywalczyły awans do zawodów powiatowych.

Mini Siatkówka

Duży sukces odnieśli nasi młodsi siatkarze, wygrywając zawody miejskie, które odbyły się w Czarkowie. Chłopcy z meczu na mecz, pokonując pewnie w finale SP 3 Pszczyna 2:0 i chłopcy awansowali do zawodów powiatowych, które odbędą się 28 lutego, których gospodarzem będzie Wola.

Sportowe Ferie

Podczas ferii piłkarze z naszej szkoły wzięli udział w turnieju „dzikich” drużyn, zajmując 2 miejsce.

Skład:

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszych etapach zawodów!!!