Karta motorowerowa

Wszyscy, którzy ukończyli juz 13 lat i bardzo chcą posiadać kartę motorowerową, muszą się troszkę pouczyć. Na poczatku wakacji będą mogli zdawać egzamin w naszej szkole, tylko tym razem egzaminować będzie policja!

Zamieszczam kilka linków dla zainteresowanych egzaminem:

Egzamin na kartę motorowerową jest trudniejszy niż na kartę rowerową. Bardzo proszę poświęcić ostatnie tygodnie roku szkolnego na naukę, żebym mogła wszystkim wbić dodatkową pieczątkę na kartę :).

Karolina Zioło

10 myśli w temacie “Karta motorowerowa”

1. Ha, ja też będę zdawać na kartę motorowerową→już współczuję tym policjnom ;P
    Ja chcę kolonie!!!

2. a ja nie chce zdawać bo ja nawet na kole dobrze jeździc nie umiem:D
    Kolonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

3. Ja mam to samo, co Dominika :P
    Najpierw muszę dojść do wprawy z jeżdżeniem na kole :D

4. WItam ja mam takie pytanie czy mozna gdzies przez internet zrobic karte??;>

5. Raczej nie można tak mi sie przynajmiej wydaje….>>>>>

6. ja zdaje na karte w szkole mam 15 lat te pytania sa takie przywalone :-X
    nie da sie ich zrozumiec ja znam pierszenstwo i znaki … wiadomo te pytania zal mi ich a do tego trzeba miec jeszcze 70 % poprawnych a te ptania są wieloodpoweidziowe czyli zaznacze 2 dobrze a były dobre 3 to juz mam pytanie zle ZAL MI TYCH PYTAN I MOJEJ SZKOŁY………. :-X :-X :-X

7. mam nadzieje ze w koncu zdam to i iten powalony test na dworze…. na skuterze.

Możliwość komentowania została wyłączona.