100 POZDROWIEŃ NA 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości geografowie z różnych szkół wzięli udział w akcji „100 POZDROWIEŃ NA 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”. Uczniowie naszej szkoły wysłali 114 widokówek z pozdrowieniami z Pszczyny, a w zamian otrzymaliśmy pocztówki z tych miejscowości, do których je wysłaliśmy. Efektem tego projektu było stworzenie gazetki, na której umieściliśmy mapę Polski z zaznaczonymi miejscowościami, z których otrzymaliśmy pozdrowienia. Uczennice klasy VIIa wykonały to zadanie poszukując tych miejscowości na mapie i łącząc je z  widokówkami.

W akcji wzięło udział bardzo wielu uczniów naszej szkoły z klas IV – VIII. Uczniowie sami wypisywali pozdrowienia, w których ukazali uroki Pszczyny i zachęcili kolegów i koleżanki do odwiedzenia naszej miejscowości.

IMG_20181218_150353Zrzut ekranu (9)