Z życia klasy I b

Czerwiec był dla uczniów klasy I b czasem zarówno na naukę, jak i zabawę. Atrakcji nie brakowało… Były zabawy na dmuchańcach, wyjście na lody, udział w akcji „Czytanie na polanie”, a także wspaniała lekcja biblioteczna przeprowadzona przez p. Ewę Pala. Odbyły się KLASOWE MISTRZOSTWA W SKOKACH PRZEZ SKAKANKĘ, podczas których I miejsce zajęła Nadia Lazarek, II miejsce – Zuzia Adam, III miejsce – Marta Pająk, zaś wyróżnienia zdobyli: Hania Giersz, Kornelia Gil, Natalia Pająk, Martyna Pudełko, Kamil Śmieja, Hania Trukała i Kamila Żelazo. Podsumowaliśmy całoroczny konkurs „class dojo”, podczas którego dzieci zdobywały punkty m. in. za obowiązkowość, zaangażowanie, aktywność i wzorowe zachowanie. Największą ilość punktów otrzymali: Kamila Żelazo, Natalia Pająk, Hania Giersz, Nadia Lazarek, Marta Pająk i Hania Trukała. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!!!