Co słychać w klasie 2ci?

Uczniowie klasy 2 ci poznali zasady zdrowego odżywiania oraz przygotowali samodzielnie pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki.

Pan Andrzej Pająk opowiedział nam i pokazał przedstawicieli niektórych gatunków. Dzięki jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu w opiece nad zwierzętami poznaliśmy ich zwyczaje oraz mogliśmy je dotknąć.

Odwiedziliśmy grupę maluszków w naszym przedszkolu. Z chęcią pomagaliśmy młodszym kolegom i koleżankom w przygotowaniu dekoracji świątecznych.

Podczas interesujących zajęciach prowadzonych przez członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku: Nadię, Sergiusza i Dawida poznaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy przepisy przeciwpożarowe.

Dzień Kobiet świętowaliśmy w fantastycznych humorach. Po obdarowaniu dziewczyn pięknymi upominkami i kwiatami, nadszedł czas na wspólną zabawę.

Konkurs świetlicowy pt. „portret Pani wiosny” rozstrzygnięty

W czwartek 23.03.2023 r. został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy pt. „PORTRET PANI WIOSNY”. Był on przeznaczony dla uczniów z klas I – IV. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Spośród kilkunastu dostarczonych mi prac , jury wyłoniło trzy pierwsze miejsca oraz trzy wyróżnienia. Wśród zwycięzców znaleźli się:

Julia Ryt z kl. 3a – I miejsce

Hanna Giersz z kl. 1b – II miejsce

Paulina Gruchlik z kl. 3bi – III miejsce.

Wyróżniono prace następujących uczennic: Antoniny Barnaś z kl. 1a, Anny Pławeckiej z kl. 2b oraz Hanny Witek z kl. 4a. Serdecznie Wam gratuluję!

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a także drobne nagrody.