Wyniki konkursu matematycznego „Kangur”

W tym roku Konkurs Matematyczny „Kangur” został przeprowadzony drogą internetową. W godzinach popołudniowych uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi.
Wynik bardo dobry otrzymali:  Jakub Ryba  – kl. 3 b
                                                                        Filip Kukla – kl.  6 a

Wyróżnienia otrzymali:     Bogdan Nowok – kl. 2 a
                                                           Wojciech Szczotka – kl. 2 ci
                                                           Jakub Jambor  – kl. 5 b
                                                           Szymon Mazurczyk – kl. 5 b
                                                           Dominik Chojecki – kl. 8 b

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy kolejnych sukcesów!

Podziękowania dla uczniów i nauczycieliod Pani Ewy Pali

Kochani,  jako, że wakacje tuż-tuż chciałabym bardzo serdecznie podziękować za współpracę uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasku. Mieliśmy możliwość spotykania się na lekcjach bibliotecznych, zajęciach artystycznych, realizowaliśmy projekty czytelnicze oraz spotykaliśmy się w czasie zdalnego nauczania.
Biblioteka to nie tylko zbiór książek ale również gry planszowe, komputery i wolny czas dla Użytkowników. Sporo dzieci i młodzieży wcieliło się w rolę bibliotecznych elfów. W czasie mijającego roku szkolnego aż 30 młodych osób zaglądało w biblioteczne progi aby pomóc w kodowaniu książek, porządkowaniu Kącika gier i innych pracach bibliotecznych.
BARDZO DZIĘKUJĘ!

Ewa Pala