Jesteśmy dumni z Martyny!

W ubiegłym tygodniu, w Szkole Podstawowej nr 11 w Porębie, odbył się VII Międzyszkolny Konkurs „Omnibus 2014” dla klas I – III. Celem konkursu było poszukiwanie i promowanie uczniów zdolnych. Test, który uczestnicy musieli rozwiązać, sprawdzał umiejętności i wiadomości z zakresu czytania ze zrozumieniem, ortografii, umiejętności rachunkowych, logicznego myślenia oraz ogólnej wiedzy o otaczającym świecie. Klasy II reprezentowała Martyna Kijok, która zdobyła III miejsce. Gratulujemy wspaniałego wyniku! Jest to już trzeci sukces Martyny w tym roku szkolnym. Wcześniej zdobyła I miejsce w „Europejskiej Corridzie Ortograficznej” w Studzienicach (razem z Emilią Mazur) oraz II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Studzionce.

Fotor060224236

Klasę I reprezentowała Pola Nowak. Klasę III – Natalia Jabcoń.