„WIERSZOBRANIE” – „TEATR WŁASNY”

W dniu 1 lutego przyjechał ze spektaklem teatralnym pt. „WIERSZOBRANIE”, do naszego przedszkola Pan Grzegorz Stanisławiak- TEATR WŁASNY.

Dzieci miały okazję zapoznać się z wierszami polskich autorów: Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w nietuzinkowy sposób. Pan Grzegorz zapraszał do udziału w przedstawieniu chętne przedszkolaki, które za pomocą rekwizytów, wcielały się w przydzielone im role.

zasadził dziadek

W wierszu pt.”Rzepka” Juliana Tuwima (oprócz dzieci) wystąpiła Pani Ania wcielając się w rolę babci.

wyciągamy rzepkę
rzepka wyciagnięta
brawa

Wiersz pt.”Pali się!” Jana Brzechwy obsadzony został strażakami, ciekawską muchą i kotkiem.

kto będzie strażakiem?
mali strażacy
ciekawski kot

Widzowie nie byli biernymi obserwatorami w naszym spektaklu. W odpowiednich momentach werbalnie uczestniczyli w przedstawieniu, wymawiając chórem ustalone wcześniej kwestie.

„Teatr Własny”, w którym występuje Pan Grzegorz dostarczył wielu atrakcji wszystkim uczestniczącym w spektaklu widzom. Ogromne brawa oraz zadowolenie i uśmiech na twarzach przedszkolaków to najlepsza rekomendacja dla Pana Grzegorza.

Za zgoda Pana Grzegorza udostępniamy dane do kontaktu

Pan Grzegorz Stanisławiak- „Teatr Własny” z Chorzowa

tel. 032/241-95-63, kom. 0502-139-265.

www.teatrwlasny.chorzow.pl

Jedna myśl w temacie “„WIERSZOBRANIE” – „TEATR WŁASNY””

1. Autorem ,,Rzepki” jest J. Tuwim . Natomiast ,,Pali się”- J. Brzechwa. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.