O Arlekinadzie ciut więcej!

W XIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych Dzieci i Młodzieży wzięły udział nasze dziewczyny z klasy IVb, które pod wymyśloną przez siebie nazwą „Kabaret szalonych bab” bawią się w teatr od początku roku szkolnego. Wystąpiły z przedstawieniem pt. „O dziewczynce, którą Kopciuszkiem zwano”, którego zabawny tekst zaczerpnęłyśmy i wykorzystałyśmy (po własnych przeróbkach) od Kabaretu „Potem” – Bajki dla potłuczonych.

Poszczególne role odegrały- same „baby” oczywiście :D :

narrator – Julia Jaworska

Kopciuszek – Joanna Ryba

macocha – Natalia Lazarek, która za odegranie swej roli otrzymała dodatkowe wyróżnienie!!!

siostra I – Wiktoria Staroń

siostra II – Maryla Żupa

wróżka – Iza Zemła

książę – Emilia Śleziona

Za zajęcie I miejsca wielkie brawa raz jeszcze!!!

Jedna myśl w temacie “O Arlekinadzie ciut więcej!”

Możliwość komentowania jest wyłączona.